Selçuk Kaya

Kaya Event' şirketinin kurucularındandır. Menajerlik, organizasyon, basın danışmanlığı, kurumsal kimlik vb... faaliyetlerde bulunmaktadır. Türkiye'nin önde gelen marka ve ünlü isimleriyle çalışmaktadır. Nebahat Çehre, Cihan Ünal, Irmak Ünal, Merve Büyüksaraç, Ebru Güzel, Canan Hoşgör gibi isimlerin menajerliğini yapmaktadır. Ajda Pekkan, Hadise, Demet Akalın, Esra Erol, Hande Yener, vb.. isimlerle proje bazlı çalışmaktadır.

2012 Yılında - Alo 183 Hayat Kurtarır - Kadına Şiddete Son - Sosyal Sorumluluk Projesiyle - 18.Milyonluk Pr değeri olan sosyal sorumluluk projesine imza atmış ve proje kapsamında Gaziosmanpaşa'da bir Kadın Konuk Evi hayata geçirmiştir. Proje yılın en iyi sosyal sorumluluk projesi seçilmiş birçok kurumdan ödül almıştır. Projeye Ajda Pekkan, Beren Saat, Nebahat Çehre, Defne Samyeli gibi isimler destek vermiştir.

2013 Yılında - Pendorya Avm desteği ile 6 Köy Okulu için kitap toplama kampanyası düzenlemiş ve 6 Köy okulunun kitap ihtiyacını karşılamıştır.

2014 Yılında - Kalbim Seninle - Sosyal Sorumluluk Projesini hayata geçirmiş - Çocuk Kalp Vakfı desteği ile 12 Kalp hastası çocuğun tedavisini organize etmiştir.

2015 Yılında - Hikayeme Ortak Olur Musun? - Projesi ile down sendromlu çocukların sosyalleşmesine katkıda bulunmak amacıyla özel bir sosyal sorumluluk projesi hazırlamıştır. Marmara Forum AVM projenin ev sahipliğini yapmıştır. Projeye Kenan İmirzalıoğlu, Barış Kılıç, Canan Ergüder, Irmak Ünal gibi isimler destek vermiştir.

2014 - 2016 Yılları arasında - Forum AVM'lerin desteği ile 5 İl'de yer alan Forum Avm'lerin de özel imza günü + mini konser aktivitesi yapmıştır. Yapılan etkinliklerde 6 Köy Okulu Kütüphanesi kurulmuş ve yeniden yapılandırılmıştır. Projeye Demet Akalın - Hande Yener - Gökhan Tepe - Gökhan Türkmen - Keremcem gibi isimler destek vermiştir. - Mersin - Kayseri - İzmir - Trabzon - Kapadokya'da kütüphaneler kurulmuştur.