BAŞVURU FORMU
Dosya Yükle
Gönder
Başvurunuz alınmıştır.

Işığını Yansıt müzik yarışması ile milyonlara sesini duyurmaya hazır mısın?

1 Mayıs – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında www.isiginiyansit.net web sitesi üzerinden formu doldur, ses performansını kaydettiğin video ile beraber bize gönder, yepyeni bir dünyanın kapısı senin için açılsın.

Büyük ödül ise; Cahit Berkay tarafından bestelenmiş, Zuhal Olcay ile düet yapacağın, Nihat Odabaşı tarafından video klibi çekilecek bir single! Üstelik bu yolda Selçuk Kaya da menajerin olacak

KATILIM

Yarışma sadece bir ses yarışması olup, katılımcıların ses performansları değerlendirilecektir.

Yarışmacılar solo veya grup halinde yarışmaya katılabilirler. Jüri oylaması ile ilk 16’ya kalan yarışmacılar Marmara Forum’da kurulacak sahnede jüri ve halk karşısında performans gerçekleştirecek.

Yarışmacılara orkestra ve gerekli malzemeler sağlanacaktır.

Adaylar istedikleri tarzda şarkı seslendirebilirler; yerli, yabancı, rock, pop, rap, türkü ve benzeri

Canlı performans jüri karşısında olacak ve jüri tarafından oylanacaktır.

En yüksek puan alan 8 kişi/grup yarı finale çıkmaya hak kazanacaktır.

Yarı Final

8 başarılı performans Marmara Forum'un digital platformlarında paylaşılacaktır. Halk oylaması ile başarılı bulunacak 6 performans FİNALE çıkmaya hak kazanacaktır.

Final

Yarı Finali başarı ile tamamlayan 6 finalist, Marmara Forum’da kurulacak sahnede tekrar jüri ve halk karşısına çıkacak ve performanslarını sergileyecek.

Jüri oylaması ile en fazla puanı alan yarışma birincisi olarak ilan edilecektir.

Birinci olan yarışmacıya özel bir single albüm hazırlanacaktır.

Birinci olan kişi/grup, Cahit Berkay tarafından bestelenmiş yeni şarkılarını Zuhal Olcay ile beraber seslendirerek müzik piyasasına güçlü bir giriş yapacak, üstelik şarkının video klibi ünlü ve başarılı yönetmen Nihat Odabaşı tarafından çekilecektir. Birinci olan yarışmacının menajerliği ise, ünlülerin menajeri Selçuk Kaya tarafından yapılacaktır.

Yalnızca web sitesi üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.

Adayların söyledikleri şarkılar Marmara Forum ve Kaya Event sorumluluğunda değildir.

Başvuru esnasında yüklenecek ses performans videolarında, yarışmacının yüzünün görünmesi zorunludur. Katılımcıların yüzünün görünmediği videolar değerlendirme dışında kalacaktır. Yüzün görünmesi hileli ve sahte katılımları engellemek içindir.

Yarışmaya katılımda yaş sınırlaması yoktur. 18 yaşından küçük olup, İlk 16’ya kalan yarışmacıların sahne performansı öncesinde ailelerinin yazılı izni talep edilmektedir.

Jürinin puanlamasına yapılacak itirazlar kabul edilmeyecektir.

Marmara Forum ve Kaya Event’in yarışma koşul ve kurallarını değiştirme hakkı saklıdır.

YARIŞMA TAKVİMİ

SON TESLİM TARİHİ : 31 TEMMUZ 2017